ZAYIFLAMAK İÇİN İRADELİ OLUN VE DOĞRU YOLLARI KULLANIN

ZAYIFLAMAK İÇİN İRADENİZE SAHİP ÇIKIN

Sadece biraz egzersiz ve Lida Zayıflama Hapı kullanarak biraz zayıflatabilsek de, bağışıklık sistemimizi sadece iyi bir uyku veya yeterli egzersiz yapmadan, olumlu bir sosyal ilişkiler ağı kurmadan veya hoşlandığımız işi yapmadan belirli bir noktaya destekleyebiliriz, sadece doğru yemek ya da ilaç almak. Uzun bir yaşam için gerekli olan hayatımızın her bir parçası, diğer parçalarla birlikte bir anlama sahiptir ve güçlü bir bağışıklık sistemi, yaşamımızın tüm alanlarının olumlu birleşimi ile elde edilebilecek bir şeydir.

 

Hastalık bir uyarıdır. Trafikte, dikkatli bir şekilde sürdüğünde yakındaki bir sürücüyü takma gereği duymazsınız. Onu korna ettiğinizde, onu ve kendinizi tehlikeli bir durumdan korumaya çalışırsınız. Sürücü veya kornayı koruyan kişi iseniz, korna çalındığı için sinirlenebilir ve dikkatinizi dağıtabilir ve kendinizi istenmeyen bir sonuçta bulabilir veya bu korna aracınızı güvenle kullanmak için bir uyarı olarak düşünebilirsiniz. normal trafik akışında.

 

Hastalıklar, doğa tarafından bize saptırmak üzere olduğumuzu bildiren bir uyarıdan başka bir şey değildir. Doğanın zayıflamak için gönderdiği mucize şüphesiz Lida. Bu anlamda, problem hastalığın kendisi değil, hastalığa neden olan hatadır. Bu hatayı bulup düzelttikten sonra, doğal akışa geri dönebilir ve kendinizi iyileştirebilirsiniz.

 

Uzun ömürlü insanların ortak özelliği, çok gençken uyarı yakalama bilincine sahip olmalarıdır. Küçük bir soğuk algınlığının veya enerji eksikliğinin, ani öfkenin veya üzgün hissetmenin, daha büyük bir hastalığın yolunu açtığını fark ederek, derhal sebebini bulur ve düzeltirler. Doğal akışa döndüklerinde, hasta olmaları için hiçbir sebep yoktur çünkü doğanın yolundan sapmadığı için uyarılmaları gerekmez.

ZAYIFLAMANIN DOĞRU YOLLARI

Gerçekten de, uzakta olsanız da olmasanız da, insanlarla manevi bir bağlantı içindesiniz, çünkü ilişki zihin düzeyinde gerçekleşir. Mistik olarak yaşayan her şeye sahip birisiniz. Kim olduğunu unutmadan başkalarını unutamazsın.

 

Diğer insanlarla bağlantı kurmak için basit bir jest sizi bağlayan zinciri kıracaktır. Boşluğun yaklaştığını hissettiğinizde, kendinizi zehirinizi sindirmek, bir telefon görüşmesi yapmak, arabanızı geri çevirmek, e-posta göndermek, hareket etmek için yalnız kalmak istediğinizi görürsünüz.

 YANLIŞ YOLLARDAN KAÇININ

Taş kokain gibi nişastalı yiyecekleri kavradığınızda, başka biriyle sevgi dolu bir iletişim kurmak için bir şeyler yapın; en küçük şey. Lida kullanırken bu yiyeceklerden kaçınmanızı öneririz. Çünkü başkalarına doğru yaptığınız her doğru hamlede, gerçek benliğinizi hissetmek için bir hamle yaparsınız. Kendinizi iyi hissederek zayıflama için takviyeler almalısınız. Hızlı kilo kaybının ilk kuralı kapsül kullanmaktır.

 

Her seferinde bir an, her seferinde yeni bir yanıt deseni, her seferinde bir insan etkileşimi, arkanızdaki çirkin kalenin kapısını kilitleyeceksiniz, böylece oraya asla geri dönmeyecek. Ve sonra, hedefinizin avantajlı konumundan sizin için bir saplantı olmayan, oradan kurtarılmaktan büyük şükran duyduğunuz, temiz açık hava cehenneminizi hatırlayacaksınız.

 

Ve hayatınızın geri kalanını, her zaman başkalarına kaçmak için yardım etmek için derin bir arzuya sahip olacaksınız. Zamanla, cehenneminizi barındıran manevi kale yok edilecek ve bir daha asla sığınak olmayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*