ZAYIFLAMA ÇAYI TARİFİ

cof

ZAYIFLAMA ÇAYI TARİFİ

Zayıflama çayı tarifi ile sağlıklı bir şekilde kilo vermek mümkün olmaktadır. Bunun için önerilere mutlaka uyulması gerekir. Zayıflama çayı gibi tarifler mutlaka düzenli olarak tüketilmelidir. Aksi takdirde fayda sağlamaz. Çok fazla kilo sorunu bulunan kişilerin zayıflama çaylarıyla kısa sürede kilo vermeleri mümkün olmaktadır. Bu çayları antidepresan gibi tıbbi ilaçlar kullanan kişiler tüketmemelidir. Bu tip bitkisel zayıflama çayları 15 yaşından küçük olan kişilere uygun değildir. Bu sebeple bitkisel zayıflama çayı tarifleri çok genç ve çok yaşlı olan kişilere önerilmez.

 Zayıflama çayı tarifi ile vücudun çalışma hızı artar ve metabolizma hızlanır. Böylece yağ yakımı ortaya çıkar. Böylece kişi kilo vermeye başlar. Zayıflama çayı tariflerini uygularken kişinin beslenme düzenine özen göstermesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu dönemde aşırı yağlı gıdalar ve şekerli içecekler tüketilmemelidir. Alkol tüketimi de tamamen bırakılmalıdır.

Zayıflama Çayı Tarifi

Metabolizmanın çalışma hızını arttıran bu zayıflama çayı tarifi ile yağların yakılması mümkün olmaktadır. Aşağıdaki malzemeleri aktarlardan satın alabilirsiniz.

Mate Çayı Tarifi

Malzemeler

  • Isırgan otu (1 çay kaşığı)
  • Kurutulmuş mate yaprağı (4 çay kaşığı)
  • Kekik (2 çay kaşığı)
  • Kurutulmuş yeşil çay (3 çay kaşığı

Hazırlanışı

Yukarıdaki malzemelerin tamamı birbiriyle karıştırılır. Daha sonra demliğe alınan bu çay karışımı 1 su bardağı suyla birlikte demlenir. Demleme işlemi normal çay yapar gibi olmalıdır. 10 – 15 dakika demlenmesini bekledikten sonra içmeye hazır hale gelir. Yemeklerden önce aç karnına içilmesi tavsiye edilmektedir. Günde 2 bardak içilebilir. Düzenli kullanılması halinde kısa sürede gözle görülür bir başarı elde eder.

Zayıflama Çayı Tarifini Kimler Uygulamamalıdır?

Zayıflama çayı tarifi ağır bir hastalığı olan kişilere önerilmez. Hamileler ve emziren kadınlar da bu zayıflama çayı tarifini uygulamamalıdırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*