ZAYIFLAMA ÇAYI SARAÇOĞLU

ZAYIFLAMA ÇAYI SARAÇOĞLU

Zayıflama çayı Saraçoğlu tarifi birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Bu tarif kısa sürede fazla kiloların verilmesinde oldukça etkili bir tariftir.

Zayıflama çayı insanın metabolizmasının hızını arttırarak kısa süre içerisinde kilo vermesinde etkilidir. Vücuttaki ödemin atılmasında da sağlayan zayıflama çaylarıyla kilo verirken sağlığı kaybetmemek adına mutlaka tavsiyelere uyulması gerekir. Sağlıklı zayıflamak için bu çay tarifinin periyodik olarak düzenli bir şekilde tüketilmesi gerekir. Ağır ve yağlı gıdaları tüketmemeye özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu süreç içerisinde alkol tüketimi yapılmamalıdır. Alkol, hem sağlığı olumsuz yönde etkiler hem de kilo verimini zorlaştırır. Saraçoğlu çay tarifiyle bağırsaklar da temizlenmiş olur.

Zayıflama çayı Saraçoğlu Tarifi

Saraçoğlu zayıflama çayı tarifiyle bir ayda ortalama 5 kilo vermek mümkün olabilmektedir. Bu süreçte çayın düzenli tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Zayıflama çayı tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Malzemeler Nedir?

  • 10 adet kuşburnu (dövülmüş olmalıdır)
  • Bir tutam ıhlamur (yaklaşık 10 gram kadar)
  • İki tutam altın otu (yaklaşık 5 gram kadar)
  • 0,75 litre su

Yapılışı Nasıl?

Bir cezveye su ve dövülmüş olan kuşburnu koyulur. Kaynamaya başlayan suyun içerisine iki tutam altın otu ile bir tutam ıhlamur eklenir. Yaklaşık 8 – 10 dakika ocakta kaynatılır. Daha sonra çayın ılıması sağlanır. Zayıflama çayı süzüldükten sonra içmeye hazırdır.

Nasıl Kullanılır?

Zayıflama çayı her gün 2 kere olmak üzere düzenli olarak tüketilmelidir. Sabahları ve akşamları yemeklerden yarım saat önce içilmesi gerekir. Bir bardak çayı içtikten sonra ikincisi için en az 6 saat beklenmesi tavsiye edilmektedir.

Zayıflama çayı 15 yaşından büyükler için uygundur. Hamile ve emziren kadınlar herhangi bir zayıflama ürünü ya da çayı tüketmemelidir. Rahatsızlığı olan kişiler zayıflama çayı içmeden önce doktora danışmalıdır. Bitkilere alerjisi olanlar ise doktora danışmadan kesinlikle bu çayı tüketmemelidir. Zayıflama çayı tıbbi ilaçlar kullanan kişilere de uygun değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*