ZAYIFLAMA ÇAYI ENDER SARAÇ

ZAYIFLAMA ÇAYI ENDER SARAÇ

Zayıflama çayı tarifi Ender Saraç tarafından önerilen bir tariftir. Aşağıda tarifi verilen zayıflama çayı ile fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişiler başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bu tarif vücuttaki şişkinliğin (ödemin) uzaklaştırılmasında etkilidir. Düzenli kullanım ile bağırsakların temizlenmesi de mümkün olmaktadır. Bu tarif ile metabolizmanın hızı artar. Çay tarifini uygulayacak olan kişinin sağlık durumuna oldukça önem vermesi gerekmektedir. Herhangi bir hastalığı bulunan kişinin bu tür tarifleri uygulamadan önce doktorlarına danışmalarında fayda vardır. Aşağıda Ender Saraç’ın tavsiyesiyle hazırlanmış olan zayıflama çayı tarifi bulunmaktadır.

Zayıflama Çayı Tarifi Ender Saraç

Tarifi verilen çay ile bir ay içerisinde 5 – 6 kilo verilmesi mümkündür. Vücuttaki ödemin atılmasında etkili olan çay tarifi yağların yakışmasına da yardımcı olmaktadır .

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı kadar limon suyu
  • Taze zencefil (bir parça)
  • Yarım çay kaşığı kadar bal
  • 2 diş sarımsak
  • 1 su bardağı su

Yapılışı

Bir parça zencefil cezveye konulan suyun içerisinde kaynamaya bırakılır. Dövülmüş sarımsaklar suya koyulur. Cezve ocaktan alınır ve limon suyu eklenir. Bal eklenerek tatlanması sağlanır. Hazır olan çay ılık ya da sıcak içilebilir.

Kullanımı

Zayıflama çayı gün içinde 2 bardak tüketilmelidir. Yemeklerden önce içilmesi tavsiye edilir. Düzenli kullanılması durumunda ilk haftanın sonunda etki göstermeye başlar.Zayıflama çayı ile ayda ortalama 5 kilo vermek mümkündür.

Tarifi verilen zayıflama çayı bitkisel içerikli olduğu için bitkisel ürünlere karşı alerjisi bulunanların tüketmemesi gerekir.  Zayıflama çayı hamile kadınlar için sakıncalı olabilmektedir. Emziren kadınlar da zayıflama çayı tarifini kullanmadan önce doktora danışmalıdırlar. Zayıflama çayı herhangi bir hastalığı olmayan kişilerin kullanımına uygundur. Zayıflama çayı kullanırken alkol tüketmemek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*