VÜCUT YAĞ ORANI YÜKSEK KİŞİLERİN LİDA KULLANMASI

YAĞ ORANLARI VE LİDA

Kilo vermek için doğal yağ, soğuk preslenmiş sızma zeytinyağı ve omega-3 ve omega-6 gibi uçucu yağlar doğal formlarla alınmalıdır. Bu yağlar Lida Zayıflama Hapı kullanırken de çok önemlidir. Bilimsel açıdan Omega-3 ve Omega-6 esansiyel yağları diyoruz. Çünkü insan vücudu bu yağları üretemez ve dış destek olarak algılanmalıdır. Bu nedenle, diyet sırasında bu yağları menünüzden çıkarmayın.

 

Hangi kilo kaybına (ve birçok dejeneratif hastalığa) bakılmaksızın kilo kaybının ana nedeni, Omega-3 ve Omega-6 gibi uçucu yağların ve vücut ve vücudun hücrelerinde ve hücre zarlarında Hint lipitlerinin eksikliğidir. Kilo vermekte güçlük çekiyorsanız, destek alabilirsiniz.

 

Bilimsel olarak gösterilmiştir. Bu nedenle, fındıklardan korkmayın veya fındık yemeyin, çünkü şişmanlar! Bu son derece sağlıksız bir diyet.

 

Kurabiye dediğimiz fındık, fıstık, ceviz, badem, ayçiçeği tohumu ve kabak çekirdeği, düşük glisemik indekse sahip düşük karbonhidratlı gıdalardır (yani, kan şekeri ve insülin seviyelerini yavaşça yükseltir ve düşürür ve doymuş, boş kalorileri korurlar). Kurşun kullanırken düşük kalorili yiyecekler kullandığınızdan emin olun.

 

Atıştırmalık olarak hafife aldığımız bu ürünlerin, doğanın bize sunduğu en doğal ve güçlü vitamin, mineral, omega-3 ve omega-6 kaynağı olduğunu ve dükkanlar olduğunu unutmayalım. Bu nedenle, bu çok değerli yiyecekleri atıştırmalık veya abur cubur olarak tanımlamak son derece yanlıştır!

YAĞ ORANI YÜKSEK VÜCUTLARDA LİDA KULLANIMI

Modern dünyada çok fazla yiyeceğin olduğu ülkelerde, Lida tabletleri in vivo olarak uygulanmalıdır. Ancak kilo alıyoruz çünkü her türlü olumsuz stresi, “açlık / iyot ve yağ hormonu eksikliği” ni aktive ediyor. Bu tür strese felaket denir. Çünkü atalarımız gibi biz de zaman zaman hızlı hareket etmiyoruz. Vücudumuz milyonlarca yıl önce hala programlarla donatılmıştır. Ama çoğumuz bilgisayar veya televizyon karşısında zaman harcıyoruz. Herhangi bir yoğun hareket bir egzersizdir. Herkes egzersizin Lida ile kalori yaktığını bilir, ancak bu doğruysa ve yapılmazsa, açlıktan ölürse ne yapar? Kilo kaybı açısından, egzersiz sırasında yaktığınız kaloriler diğer faydalara kıyasla önemli değildir. Örneğin; Bir saat boyunca yürümek sadece üç yüz kalori yakar. Çıtır çıtır kızarmış ekmek fiyatı. Bir parça kek yerseniz, bir saatlik yürüyüş aldığınız kalorileri kapsamaz. Evde bir koşu bandında bir saat geçirdiğimde, sadece kaloriye odaklanırsam, tüketilen kalori miktarını gördüğümde moralimin kötüleşmesi doğaldır. Diyet için programlanmış vücut ve kilo kaybı için vücut ile yapılan egzersizlerin sonuçları aynı değildir. İlk egzersizde kilo veremesem de ikincisinde ideal kilo alıyorum. Aynı egzersizi yapsa bile, yüksek kas kütlesi olan bir kişinin ve yüksek yağ içeriğine sahip bir kişinin yaktığı kaloriler aynı değildir. Yüksek kas kütlesi olan bir kişi iki ila üç kat daha fazla kalori yakar.

 İDEAL KİLO İÇİN HEDEF BELİRLEMEK

Vücut biyokimyasının nasıl çalıştığını bilmeyen herkes, bir koşu bandında bir saat boyunca terden daha az tost yemeyi tercih eder. Diyetteki insanlar bunu yapar. En büyük hata bu. Kalori, hormonal etkiler yakarken egzersiz yapın ve güzel görünmek için solunuzda sıfır yapın. Varlığına odaklanmıştır. Muayenede güvenliği arttırmaya önem verilmektedir. İdeal kiloda ne kadar çok olursanız, odaklanarak daha fazla aslan ve kaplan kaçabilirsiniz. Fazla kilo almamanız bile sizi aslan yemeğinden kurtarır ve yaşam ile ölüm arasındaki çizgiyi belirleyebilir. Vücudunuz bu hızlı koşunun hedeflerin peşinde olduğunu bilmiyor. Hedefin ne olduğunu bilmiyor. Sadece acil olduğunu biliyor. Aslanlardan kaçarak hayatta kaldığını biliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*