Spor ve Antreman Yaparken Lida Kullanımı

AŞIRI SPORDAN LİDA İLE KURTULUN

Aşırı egzersizin ruh halini iyileştirdiği, öfori ve zindelik hali oluşturduğu ve endorfin üretimini artırdığı, bu sebeple de “kronik aşırı egzersiz” in bir bağımlılık türü olabileceği öne sürülmüştür. Bazı araştırmacılar aşırı egzersizin, psikolojik karakteristiklerini göstermesi sebebiyle bağımlılığın bir formu olabileceği görüşünü desteklemişlerdir. Diyet sırasında zindelik kazanmak için lida kapsül’ nden destek almalısınız.

Aşırı egzersiz konusunda çalışan bilim adamları tarafından öne sürülen dört farklı hipotez olduğu söylenebilir. Birinci grupta yer alan araştırmacılar aşırı egzersizin, yeme bozukluğu, obsesifkompulsif bozukluk ya da bağımlılıkla ilişkili olmayan bir rahatsızlık olduğunu öne sürmektedir. Yeme bozukluğundan kaynaklanan aşırı kilolar için lida zayıflama kapsülü kullanmak gerekir.

İkinci grupta yer alanlar, egzersizin bağımlılığın bir formu olduğunu ve psikolojik karakteristiklerinin bağımlılık sendromu ile ilişkili olduğu görüşünü desteklemektedir. Üçüncü grupta yer alan araştırmacılara göre ise aşırı egzersiz, obsesifkompulsif davranışı temsil eder ve obsesifkompulsif semptomatoloji ile ilişkilidir. Dördüncü grupta yer alan araştırmacılar ise, aşırı egzersizin yeni bir tür yeme bozukluğunu temsil edebileceğini öne sürmektedirler. Yeme bozukluğunun önüne geçmek için lida diyet hapı kullanmak uygun olacaktır.

Aşırı egzersiz konusunda yapılan çalışmalar sonucunda “aşırı egzersiz yapma” farklı isimlerle adlandırılmıştır. Negatif bağımlılık, pozitif bağımlılık, egzersiz ya da koşu bağımlılığı, kompulsif egzersiz, kompulsif jogging, bağımlılık, egzersiz bağımlılığı ve zorunlu koşu gibi terimler aşırı sıklıkta, sürede ve şiddette yapılan fiziksel aktiviteyi tanımlamak için kullanılan terimlerdir. Şiddetli egzersizlere gerek kalmadan zayıflamak için lida kapsül desteği alın.

ANTREMANDAN ÖNCE ISINMA HAREKETLERİ YAPIN

Antrenman bloğu ısınma, esneklik, aerobik ve / veya kuvvet egzersizleri ve soğutma ve esneklik egzersizlerinden oluşur. Egzersizin amacına bağlı olarak, ana egzersiz aerobik bir egzersiz (koşu, bisiklete binme veya yürüme) olabilir veya ağırlık antrenmanı veya her iki egzersiz türünün bir kombinasyonunu içerebilir. Bu egzersizler Lida kapsülleri ile birlikte kullanılırsa, daha hızlı sonuç verecektir.

 

Esneklik egzersizleri, ısınma ve soğutmanın bir parçası olarak yapılabilir ve ayrıca uzun vadeli esnek çalışma göz önüne alındığında da yapılabilir veya çalışma esneklik için ayrılabilir. Aerobik egzersizin mevcut olmadığı günlerde ağırlık antrenmanı yapılabilir veya her iki sınıf da aynı gün birlikte programlanabilir. Bununla birlikte, her egzersiz ısınma ile başlamalıdır.

 Isınma Hareketleri

Isınma gevşemeden egzersize geçiş sağlar. Egzersiz kapsüllerinin kullanımı sırasında, ısınma hareketlerine dikkat edilmelidir. Vücut ısısını arttırmak, kan akışını arttırmak ve bu nedenle çalışma kaslarına daha fazla oksijen aktarmak ve gevşemeden egzersize geçiş sağlamak için ana egzersizden hemen önce bir ısınma yapılır. Isınma yaralanma ve yaralanma riskini azaltır ve vücut daha ciddi egzersizlere hazırlanır. Ayrıca kapsülü daha etkili hale getirir.

 

Bir kişinin ana çalışma için hazırlık ısınması 5-10 dakika sürmeli, düşük yoğunlukta olmalı ve büyük kas gruplarıyla çalışabilmelidir. Örneğin, asıl işi hızlı bir yürüyüş olacak bir kişi 5-10 dakika yavaş bir yürüyüşle ısınarak başlayabilir. Ana koşu bir koşu ise, bu sefer ısınma 5-10 dakika olmalıdır, ancak yine de tempolu yürüyüş. Germe egzersizleri (germe) takip etmelidir. Hızlı egzersiz yapmadan kilo vermek istiyorsanız, Lida Zayıflama Hapı size yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*