OBEZİTEYE KARŞI LİDA KULLANIMI

OBETİZE VE LİDA

Bununla birlikte, kanser ve obezite, Amerikan sağlığı üzerinde büyük bir gölge düşüren sadece iki salgındır. Obezite hastasıysanız, Lida‘yı desteklemenizi öneririz. Diyabet, benzeri görülmemiş oranlarda da artmaktadır. Bugün, 13 Amerikalıdan birinde diyabet var ve bu oran artmaya devam ediyor. Beslenmenin önemini göz ardı ettiği sürece milyonlarca Amerikalı diyabetin farkında olmayacak ve körlük, uzuv amputasyonu, kardiyovasküler hastalık, böbrek hastalığı ve erken ölüm gibi sonuçlardan muzdarip olacaktır. Bununla birlikte, ölü besin maddelerine sahip gıdalar sunan sokak yemeği restoranları artık hemen hemen tüm şehirlerde bir temel haline gelmiştir. Her zamankinden daha fazla yiyoruz ve hız kaliteyi aştı. TV izlemek, video oyunları oynamak ve bilgisayarı kullanmak için daha fazla zaman harcadıkça, fiziksel olarak daha az aktif hale geliriz. Diyabet ve obezite genellikle sağlıksız semptomlardır.

Diğer hastalıkların yanı sıra nadiren bulunurlar ve genellikle kalp hastalığı, kanser ve inme gibi daha ciddi ve daha derin sağlık sorunlarının göstergesidirler. Çok korkutucu iki istatistik, on yıldan daha kısa bir sürede, otuzlu yaşlarındaki insanların% 70 arttığını ve obez insanların yüzdesinin son otuz yılda neredeyse iki katına çıktığını göstermektedir. Amerikan nüfusunda bu olağanüstü hastalıklarda, gençlerden orta yaşlara kadar olan hızlı ve önemli artış, önümüzdeki yıllarda ortaya çıkabilecek bir sağlık felaketinin de işaretidir. Şimdi bile, sayısız stresli sağlık sistemi için dayanılmaz bir yük haline gelebilir.

Ancak toplumumuzdaki en yaygın ölüm nedeni obezite, diyabet veya kanser değildir. Kalp hastalığı Kalp hastalığı her üç Amerikalıdan birini öldürür. Amerikan Kalp Derneği’ne göre, 60 milyondan fazla Amerikalı şu anda hipertansiyon, inme ve kalp hastalığı gibi bazı kardiyovasküler hastalıklardan muzdarip. Benim gibi kalp hastalığından ölen birini tanıyorsunuz. Lida tarafından önlenmeyen obezite, kalp hastalığının önemli bir nedenidir.

OBEZİTEYE KARŞI LİDA KULLANIMI

Obezite ile ilk karşılaşmam Montparnasse bölgesinde genel tıp yapan genç bir doktorken Garsh’ın nörolojik bölümünde felçli çocuklarda uzmanlaştığımda meydana geldi.

 

Hastalarım arasında şaşırtıcı derecede kültürlü, eğlenceli ve o zamana kadar düzenli olarak ilgilendiğim şaşırtıcı astım olan obez bir editör vardı. Bir kez bana geldi ve rahatça ağır bir şekilde gıcırdayan bir İngiliz kanepesine oturdu:

 Uzmanlardan Obezite Yorumları

“Doktor, tedavinizden her zaman memnun oldum, sana güveniyorum ve bugün buraya beni zayıflatmak için geldim” dedi.

 

O zamanlar, bana kolejdeyken öğretmeye çalıştıkları düşük kalorili rejimler dışında veya her şekilde sıradan yiyecek gibi görünen minyatür porsiyonlar sunan, beslenme ve obezite hakkında hiçbir şey bilmiyordum, ama bu obezleri güldürecekti ve kaçırma.

 

Ağzımın yarısını kestim, bildiğim birkaç kelime listeledim. Ama bu bilimin tek bir inceliğini bilmiyordum.

 

Ne tür bir bilimden bahsediyorsun? Paris’teki tüm uzmanlarla konuştum ve hepsi yalın bir diyet önerecekti. Çocukluğumdan beri zaten 300 kilogramdan fazla kazandım ve geri verdim. Ama asla tamamen hazır olmadığımı itiraf etmeliyim ve karım bana iyi bir şey getirmedi, ancak bunu fark etmedi, kilouma rağmen beni sevmeye devam etti. Ama bugün, sadece kendi gözlerimle oynarsam, nefes almayı keserim, bana uygun kıyafetler yoktur ve açıkçası ölümden korkarım doktor. Olarak Sonunda, kariyerimin seyrini değiştirecek şu cümleyi ekledi: “İstediğiniz diyeti uygulayın, ihtiyacınız olan yiyeceği kesin, et değil, kesin.” Eti seviyorum ”

 

Sonra araştırmaya başladım ve araştırmamın sonunda onu et yemekten veya sevdiği yiyeceklerden mahrum etmeyecek bir çözüm buldum. Bu çözelti bir kapsül Lida yosunu idi. Lida hakkında da çok eleştiri okudum. Bununla birlikte, bir doktor olduğum için, basına veya haberlere inanarak Lida‘yı tamamen görmezden gelmedim, çünkü ilaç şirketlerinin rakip olduğunu düşündükleri ilaçlara nasıl saldırdıklarını çok iyi biliyordum. Hastaya vermeden önce kendim denedim. Kutu tükenene kadar haftalık kan testi, bir idrar tahlili yaptım. Vücudumda uyuşturucu kullanmaktan rahatsız olduğum bir yer yoktu. Test raporları ayrıca kanda ve iç organlarda bozulma olduğunu göstermedi. Buna dayanarak, hastama Lida zayıflama ilaçları almasını tavsiye ettim. Sonuçtan çok memnun kaldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*