Lida Yorumları

Günümüzün yaklaşık 10 senedir en etkili zayıflama ilacı kategorisinde birinci sırayı alan Lida Zayıflama Hapı yaklaşık bu tür zayıflama hapı kullanıcıları arasında %80’lik bir kısmı oluşturuyor. Zayıflama hapları hakkında birçok yorumlar yapılmıştır ve bu yorumları incelediğimizde en az negatif yorum Lida hakkında yapılmıştır.
Lida yorumları genel manada pozitif olmasına karşın, negatif yorumlarda mevcuttur. Fakat negatif olan yorumlara baktığımızda genellikle metabolizmasında farklı rahatsızlıkları olan yani kilo vermesine engel olan rahatsızlığı olan kişilerden gelmektedir. Örnek olarak troid hastaları genelde yavaş ve az kilo verirler. Bu rahatsızlığı olan kişiler kilo vermini daha az yaptıkları ve hapın etkisini daha geç hissettiklerinden ötürü yorumları genelde negatif olur.
Lida kullanıcılarının yaptıkları yorumlarda genelde gördükleri etkiler bellidir. Bunlar iştahsızlık, enerji verme, sık idrara çıkma, kalp çarpıntısı ve buna benzer etkilerdir. Eğer ki bu etkilerden birini görmüyorsanız ya kullandığınız ürün orijinal değildir yada metabolizmanızda bir rahatsızlık vardır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*