Lida Ramazanda Nasıl Kullanılır

RAMAZAN DA LİDA KULLANIMI

Öncelikle tüm kullanıcılarımıza Ramazan’ın mübarek ayının kutsanmış, sağlıklı ve huzurlu olmasını diliyoruz. Kullanıcılarımızın çoğu hızlı ve haklı olarak Ramazan ayında kahvaltıdan önce alınması gereken Lida kapsülünün nasıl kullanılacağını merak ediyor. Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübe ve Ramazan’ın önceki aylarında ürünü kullanan kişilerin tecrübesine dayanarak, kullanımı aşağıdaki şekilde öneriyoruz;

Ramazanda Lida Kullanımı

Sahur yemeden 15 dakika önce 1 kapsül almanızı ve yemek sırasında mümkün olduğunca fazla su tüketmenizi öneririz (biraz daha erken kalkmayı ve yemeği daha uzun süre saklamayı deneyebilirsiniz). Yemek sırasında su tüketmemeli ve dağıtmamalısınız. Şişkinliğe neden olabileceğinden ani su tüketimi önerilmez. Su tüketimini normalin üzerinde tutmayı önermemizin nedeni, Lida‘nın gün boyunca ağız kuruluğu etkisi ile su tüketimine olan ihtiyacı artırmasıdır. Susuzluğa açlıktan daha fazla dayanmak zor olsa da teselli Lida‘nın mükemmel tokluk hissidir. Sahur’u tüketemeyen / yiyemeyen kullanıcılarımız yatmadan önce 1 kapsül yiyebilir. Bununla birlikte, kapsülü aldıktan 15 dakika sonra bir aperatif almanız önerilir. Mutlu Ramazanlar.

2 yorum

  1. Sonunda! Ben lidayı ilk kez geçen sene kullandım. 3 ayda 13 kilo verdim. Fazla kilolarımın tamamını vermeden bırakmıştım ve geçen ay yeniden başladım. Performansı inanılmaz. Ama belirtmeliyim ki bir süre kullandıysanız (3 ay mesela) ve ara verdiyseniz, tekrar başladığınızda -en azından ilk başlarda- ilk hızı beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız. Ama 2-3 hafta sonra işler düzeliyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*