Lida Kullanmak

LİDA İLE SAĞLIKLI ZAYIFLAMAK

Kilo vermek istiyorsunuz, ancak bilgisayarda sürekli çalışmak zorundasınız. Profesyonel destek almalısınız. Bu destek size en iyi kapsül formunu sunar. Lida form kapsülleri ile sağlıklı bir kilo kaybı elde edebilirsiniz. Çalışma ortamınız diyet ve spor için uygun değilse, kesinlikle kullanmalısınız.

 Diyet Yapmak

Ne kadar diyet yaparsanız yapın insan egosuna yenik düşebilirsiniz. Böylece istediğinizi yiyerek kilo vermeyi başarabilirsiniz. Örnek: İçimde hiç var olmadığını bilmediğim bir güç olduğunu öğrendim, içimde İlahi bir ruh olduğunu fark ettim ve bunu reddetmek kimseye yardım etmeyecek. O Tanrı’nın armağanıdır ve bu ruhla yaşamak kibir, alçakgönüllülük değildir.

 

Zayıflama hapı ile bol su tüketin ve kilo verme işlemini kısaltın. Lida kapsülleri size istediğiniz fiziği sağlayacaktır. Kesinlikle lida kapsüllerini denemeli ve faydalarını görmelisiniz.

 Evrensel Dil

Ben ilahi yaratıcının çocuğuyum ve O’nun ruhunu almak ve yaptığım her şeye liderlik etmeme izin vermek, sadece kendime bir hediye değil, evrene karşı sorumluluğumdur. İlahi aklın otoritesi ile size şu anda söylediklerim: Örnek: Aramızdaki şey bitti.

 

Tanrı adına, beni terk etmenizi emrediyorum. Tanrı adına, gitmenizi emrediyorum. Tanrı adına, kapı arkanızda mühürlenecek. Bu kadar. Mektubunuz, zayıf yönlerini reddetmek ve tanrının güçlerini benimsemek isteyen birçok insanı yankılayan Aşkım’a Dönüş kitabımdaki bir paragrafa ek olarak. Örnek: En büyük korkumuz yetersiz değiliz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*