Lida Kullanıcılarına Önemli Tavsiyeler

Lida zayıflama kapsülleri ile fındık ve tohum tarzı yiyecekler önerilir. Bu gıdalar faydalı yağlar, özellikle tekli doymamış yağlar sağladığı için; Ayrıca, düzenli fındık tüketiminin kan şekeri düzenlemesini iyileştirdiği gösterilmiştir. Bir sebep aramaya gerek kalmadan sürekli Lida fındık veya tohum zayıflama ilacı tüketmeye çalışın. Çiğ kurutulmuş meyve ve tohum lida ile odaklanın.

Yağda kızartılmış ve şekerle kaplanmış fındıklardan kaçının. Benzersiz denemeye katkıda bulunmanız çok kolay olacaktır. Fındık ve tohumlar, salatalara veya sote yeşilliklere eklendiğinde harika bir lezzet verir. Lida kullanırken farklı badem, brezilya fıstığı, ceviz, keten tohumu, ayçiçeği tohumu ve kabak çekirdeği yemeye çalışın.

Tereyağı, margarin ve bitkisel yağ konsantresi yerine zeytinyağı, macademia fındık yağı, kanola veya keten tohumu yağı kullanın. Lida ile lif tüketimini araştırmadan önce bu sayfaya tıklayın ve göz atın. Ev yapımı salata sosları için keten tohumu yağı kullanmanızı da öneririz; Bunun bir açıklamasını Ek A’da göreceksiniz. Asla keten tohumu yağı ile pişirmeyin; çoklu doymamış yağlar açısından çok zengindirler ve ısı nedeniyle kolayca zarar görebilirler. Macademia fındık yağı yemek pişirmek için en iyi yağdır, ancak zeytinyağı sote sebzelerle harika çalışır; Kanola yağı fırında pişirilen yiyeceklerle çok iyi gider. Hindistan cevizi yağı da pişirme sırasında bozulmaz ve küçük miktarlarda kullanılabilir. Doymuş yağ içerir, ancak metabolizması hayvanlardan doymuş yağdan farklı olduğu için ölçülü bir şekilde kullanmak güvenlidir.

Günde en az bir porsiyon fındık veya tohum (1/4 bardak) ve 3 yemek kaşığı sağlıklı yağ tüketmenizi ve kaliteli bir balık yağı almanızı öneririz.

Diyet yaparken daha az kalorili yiyecekler tüketmenin yanı sıra metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olmak için lida kapsülleri olarak bilinen metabolik kapsülleri kullanmak gerekir. Metabolizmanın hızlı çalışması çok önemlidir, bu da fiziksel vücutta daha fazla kalori yakıldığı anlamına gelir. Metabolizmayı hızlı bir şekilde çalıştırmak için spor yapmak gerekir, bu iyi bilinen bir gerçektir. Diyet uzmanları ve diyetisyenler de sporu bir tür diyet olarak görürler ve sporları tavsiye ettikleri hemen hemen tüm diyet programlarına dahil ederler. Uzmanlara göre, günde 15 ila 20 dakikalık bir yürüyüş yapmak metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar ve böylece kilo vermeye yardımcı olur. Bu nedenle metabolizmayı daha hızlı çalıştırmak için ne yapılabilir, size birkaç küçük ama yararlı tavsiye vermek istiyoruz.

Daha az aralıklarla yiyerek metabolizmayı aktive edin. Sık ve daha az tüketin.
Kimyasal kilo verme yardımcıları kullanmayın. Kilo verme yardımcısı kullanmak istiyorsanız, kesinlikle yan etkiler gibi bitkisel ilaçları kullanmalısınız.
Mutlak yürüyüş. Yürüyüşü hayatınızın bir parçası haline getirin ve her gün düzenli olarak yapın.
Spor yapacağımı söylediğinde kendine işkence etme. Düzenli ve önerilen bir derece faydalıdır, fazlalık size ve vücudunuza işkence edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*