Lida Kimler Kullanamaz

Lida Zayıflama Hapı bitkisel bir içerikte olmasına rağmen bazı rahatsızlıkları bulunan kişilerin kullanması önerilmez.Bunların başında hamile olanlar, 18 yaşından küçük olan kişiler, böbrek ve karaciğer yetmezliği olanlar ve kalp rahatsızlığı bulunan veya daha önce kalpten bir operasyon geçirmiş kişilerdir.
Lida kullanımı hamilelikten sonrada yani emzirme döneminde de yasaktır.Bunun nedeni kullanılan ilacın içeriğindeki maddelerin süt yolu ile çocuğa geçme riskidir.Emzirme dönemini atlattıktan sonra metabolizma ve hormonlar normal seviyeye geldiğinde kullanım yapılabilir.Eğer ki hamile olma durumunuz var ise veya yeni fark etmişseniz ilacın kullanımını hemen kesmelisiniz.
Kalp ve tansiyon hastaları da bu kategoriye girer.Kullanmaları kesinlikle yasaktır. Troid rahatsızlığı bulunan kişiler kullanabilir.Fakat normal bir kişiye göre kilo verimleri düşük ve yavaş biçimde olur.Kullanım yaparken troid için aldığınız ilaç ile Lida kullanımı arasında en az 2 saat zaman olması gerekir. Troid bezlerinizin yavaş çalışmasından kaynaklı verim biraz daha düşük olur.
Lida Zayıflama Hapı kullanmadan önce doktorunuza veya sağlık hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*