Lida İle Sebzelerin Uyumu

LİDA VE SEBZELER

Merhaba sevgili Lida kullanıcıları. Bugünün makalesinde, sağlığınız için bazı sağlıklı sebzeler tanıtacağım.

 

Turp: 4 orta boy turp 4 kalori ve 0 g yağ içerir. İndol ve izotiosiyonat bakımından oldukça zengindir. Başka bir deyişle, bu bileşikler kanı sulamak, kan damarlarını genişletmek ve sonuç olarak kan dolaşımını zayıflatmak, yüksek tansiyonu hafifletmek, homosistein ve kolesterolü düşürmek, tümörlerin gelişimini yavaşlatmak için çok önemlidir. bolluk içinde. Turp, salatalarda, kanserde ve kardiyovasküler hastalıklarda etkili bir detokstur, gelişme riskini azaltmak için kullanmak yararlı olacaktır.

 

Kara lahana: 2 bardak, tam günlük 18 kalori alımı ve 0 g yağ. Daha koyu bir renk, daha fazla beta-karoten içerdiğini, yani A vitamini öncülünden daha fazlasını içerdiğini gösterir. Bu miktarın günlük alımı ile günlük folik asit ihtiyacının% 40’ını alabilirsiniz. Yarık omurganın önlenmesi hamilelik için, özellikle hamileliğin ilk üçte biri için çok önemlidir.

 

Kırmızı dolmalık biber: C ve A vitaminleri bakımından zengindir, bu nedenle iltihabı bastırmak için kullanılmalıdır. Bununla birlikte, acı olanlar aynı servete ve faydalara sahiptir, ancak acı kimyasallar karaciğeri yok edebilir ve karaciğer yetmezliğine yol açabilir. Böylece, mutfağınıza sadece C ve A vitaminleri desteği ile tatlı kırmızı biber ekleyebilirsiniz.

 

Ispanak: 1 bardak 41 kalori ve 0 g yağ ile dolu. Günlük olarak bu miktarda A vitamini ve folik asit ile neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Başka bir deyişle, yarık omurga riskine karşı koruma ve hamilelik kalitesini arttırmanın yanı sıra iltihabı bastırmak ve bu nedenle detoksifikasyonun etkisinden yararlanmak açısından son derece önemli bir üründür.

 Lida Kullanın

Bu sebzelerin her birinin sağlığınız için benzersiz bir besin değeri vardır. Bu nedenle, Lida zayıflama hapı ile kilo verirken bu sebzeleri güvenle tüketebilirsiniz. Elbette, ölçüyü kaybetmeden …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*