Lida İle Dengeli Beslenmek

Yediğiniz karbonhidrat, protein ve yağ türlerini değiştirerek, lida yardımıyla dengeli bir diyete sahip olacaksınız ve hormonal denge ve daha kararlı bir kan şekeri seviyesi elde edeceksiniz. Daha iyi bir hormonal denge daha etkili bir bağışıklık sistemi, daha az eklem ağrısı, taze cilt, daha az alerji veya astım, daha iyi zihinsel ve fiziksel aktivite anlamına gelir. Bu aktiviteler zayıflama işleminde Lida zayıflama hapı ile daha etkili bir şekilde kullanılabilir. Artık yoyo rejimlerine ihtiyacınız olmayacak, sadece kilo vermekle kalmayacak, aynı zamanda yağdan da kurtulacaksınız.

Çok çeşitli yiyecekler yiyeceksiniz, daha az işlenmiş yiyecekler tüketeceksiniz ve genetik olarak daha iyi şeyler yiyerek metabolizmanızı düzenleyeceksiniz. Yiyecek seçiminiz yeterli vitamin, mineral, lif ve antioksidan elde etmede rol oynar. Hiçbir şeyin yasaklanmadığı bu gıda konseptine göre (sadece gerçekçi olduğunu düşünüyorum), zararlı yağları ve karbonhidratları faydalı olanlarla dengelediğiniz sürece sağlıklı kalabilirsiniz.

Günlük enerjinizin yaklaşık üçte biri (kalori hakkında konuşuyorum, yiyecek miktarından değil) düşük ve orta derecede glisemik karbonhidratlardan alınmalıdır. Bunlar kan şekerini hızla arttırmayan karbonhidratlar olmalıdır. Enerjinin üçte birinden daha azının yüksek kaliteli hayvansal ve bitkisel proteinlerden, geri kalanının ise asgari düzeyde işlenmiş doğal yağlardan, esas olarak tekli doymamış ve çoklu doymamış yağlardan ve az miktarda doymuş yağdan gelmesi beklenir. Bu şekilde, Lida ile termojenik zayıflama için gereklidir. Çok bilimsel miydi? Endişelenme, kalori, gram veya% yemek zorunda kalmayacaksın. Doğal formunda olanlar da sizin değil. Her birinin farklı bir yapısı vardır, bu nedenle zamanla sizin için doğru seçimi bulacaksınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*