LİDA İÇERİĞİ VE LİDA ETKİSİ

LİDA İÇERİĞİ

Kullanıcılarımızın çoğundan aldığımız sorulara dayanarak, kapsül ve deşarj hakkında bilgi vermek istedik.

 

Lida kapsül, 5 farklı bitkiden elde edilen 5 buharlama veya presleme yönteminin bir ekstraktından oluşur. Ekstrat üretimi, özveri ve klinik araştırma gerektiren bir süreçtir. Bu süreci başarıyla tamamlayan ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak çalışan Kunming Dali işletmeleri özleri dikkatlice çıkarır.

 

Lida‘nın etkili bir ürün olmasının ana nedeni, zaten bir ekstrakt ürünü olmasıdır. Bazı gıda katkı maddelerinin ikinci tercih edilen yöntemi, kuru depolanan bitkilerin öğütülmesi ve karıştırılmasıyla doğrudan un haline getirilmesi ve daha sonra toz halinde tablet haline getirilmesi veya toz formunda kapsüllenmesidir. Bu yöntemle üretilen gıda katkı maddeleri çok başarılı sonuçlar vermez.

 

İçeriğin rengi nedir?

 

Kuşkusuz, ürünle ilgili en büyük tartışmalardan biri içeriğin maruz kalmasının rengiydi. Lida‘nın bazı sahte versiyonları bir kapsülde yeşil veya beyaz toz içerir.

 

Orijinal Lida’nın dahili başvuru formu ile ilgili olarak;

 

Lida özütünün turuncu ve mandalina lifi içerdiği için kahverengi renkte olduğu bilinmektedir. Bu renk “orada açık kahverengi” olarak tanımlanabilir. Açık kahverengi iç ekstraktlı ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Kutunun şekli ve tasarımı gibi, iç ekstraktın rengi, kurşunun orijinalliğini onaylayan benzersiz bir renktir. Bu ürünler Kunming Dali fabrikasında üretildi …

LİDA ETKİSİ

Lida; 5 çeşit bitki özü ile tokluk ve yeme alışkanlıklarını düzenleyebilen ve aynı zamanda depolanmış vücut yağlarının su tüketimi ve yanma ile yanmasını sağlayan mucizevi bir üründür.

Lida etkisi, kullanıcıların aşırı kilolu ve metabolik hareketlerine bağlı olarak değişebilir. Ürünün ayda 4 ila 12 pound arasında bir zayıflatıcı etkisi vardır. Bazı kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımdan sonra etkiyi görebilirken, diğerleri yalnızca 30 günlük süre boyunca bu etkiyi görebilir. Bu değişkenliğin nedeni şüphesiz her insanın metabolizmasıdır; sindirim, dolaşım ve boşaltım sistemleri.

Lütfen kilo verme süresindeki zaman farklılıklarından korkmayın! Ayrıca, ürünü kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra da etkisini görebilirsiniz. Bir ay sonra …

Sonuç olarak, tüm aşırı kilolu insanlar Lida kapsülü ile kilo veriyorlar. Ürünün düzenli kullanımı çok önemlidir. Uygun olmayan şekilde kullanılan bir ürün etkili olmayabilir, ancak moralleri de azaltacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*