Lida Kullanımı

Lida Kullanımı Nasıl Olur

Her sabah kahvaltı öncesi bol ılık su ile birlikte bir kapsül lida alın.
Kesinlikle kahvaltı yapmayı ihmal etmeyin.
Olağan beslenme alışkanlıklarınıza devam edin.
Gün içerisinde bol su tüketin.
Öğün düzenlerinize dikkat edin.
Lida Kullanımında dikkat edilmesi gerekenler !

Lida ile birlikte ek diyet yapmayın.
Farklı zayıflama hapları ile birlikte kullanmayın.
Dilerseniz zayıflama jelleri ve bağırsak düzenleyici çaylar ile destekleyebilirsiniz.
Son tüketim tarihi geçmiş ürünleri kesinlikle kullanmayınız.
Uyarılar ve Önlemler! , Kimler Lida Zayıflama Hapı Kullanamaz.

Kalp rahatsızlığı olanlar kesinlikle lida ya da herhangi başka bir zayıflama hapı kullanamaz.
Damar sertliği ya da diğer damar rahatsızlıkları olanlar,
Yüksek tansiyon (hiper tansiyon) hastaları,
Hamile, emziren bayanlar,
19 yaş altı ve 60 yaş üstü olanlar,
İçeriğinde ki maddelere karşı alerjisi olanlar lida zayıflama hapı kullanamaz.
Yan Etkileri. Lida kullanımına bağlı olarak ilk haftalarda belirtilen yan etkiler bazı kullanıcılarımızda görülmüştür. Belirtilen yan etkiler kısa sürelidir.

İştahsızlık.
Uyku düzensizliği.
Ağız kuruluğu ve kabızlık
Beklenmeyen bir etki görüldüğünde en yakın sağlık kurumuna başvurunuz.

LİDA KULLANICILARININ EGZERSİZ PROGRAMI

Doğu öğretilerinin, özellikle de Taocu çalışmaların en önemli özelliklerinden biri, vücudun her yerini kullanmalarıdır. Çoğumuz kaslarımızı nasıl geliştireceğimizi biliyoruz, ancak tam olarak nasıl çalışacağımızı ve işitme duyumuzu, dilimizi veya damarlarımızı nasıl güçlendireceğimizi bilmiyoruz.

 

Bununla birlikte, Taocu çalışmalarda, bazı nefes egzersizleri, sesler ve fiziksel hareketler ve Lida zayıflama tıbbı yardımıyla iç organlarımızı ve dolaşım sistemimizi güçlendirmek mümkündür. Bu çalışmaların en belirgin sonuçlarından bazıları, onları uygulayan kişilerin damarlarının normalden daha esnek hale gelmesi ve iç organların ve salgının işlevlerinin büyük ölçüde güçlendirilmesidir. Elbette Lida’nın işlevi, size daha fazla hareket kolaylığı sağlayacak şekilde kilo almanıza yardımcı olmaktır.

 

Uzun ömürlü insanların sürekli hareket ettiği ve yaşlılıkta bile aktif bir yaşam sürdüğü bilinmektedir. Vücutlarını sürekli hareket ettirmek, gemilerinin daha sağlıklı ve genç kalmasına yardımcı olur. Bu nedenle, vücudunuzu doğru hareket ettirerek vasküler sağlığınızı iyileştirebilir ve uzun ömürlü bir adım atabilirsiniz.

 

Doğu doktrinleri bize sağlıklı olmanın ve uzun bir yaşam sürmenin yolunun kemik ve hormonların güçlendirilmesi olduğunu söylüyor. Bu amaçla geliştirilen egzersizler ve beslenme alışkanlıkları, insanların ileri yaşlarda bile güçlü kemiklere ve sağlıklı bir hormonal sisteme sahip olmalarına yardımcı olur. Pekin Üniversitesi’nde aynı yaş grubunda Doğu öğretimlerinden sağlık egzersizleri yapan kişiler ile Lida kullanan kişiler ve bu egzersizleri yapmayanlar üzerinde yapılan en çarpıcı fark, bu egzersizleri yapanların kemiklerinin ve hormonal sistemlerinin çok daha güçlü ve sağlıklıydı.

Bize Yazın
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?