İdeal Kiloya Ulaşmak İçin Lida Kullanın

İDEAL KİLO İÇİN LİDA

Lida formdaki kapsüller kilo vermek için hem kolay hem de hızlıdır. Yaza girmek için hemen lida kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız. Kısa sürede şekil almanıza yardımcı olurken enerjinizi artıracaktır. Avantajlarınızı paylaşmaya çalışmalısınız.

 

Gençken, yıllarca yiyecek bağımlılığından muzdaripti ve bir noktada en zor sorununun geceleri yemek olduğunu buldu. Gündüz ne kadar güçlü istekli olursa olsun, Katherine’i gece boyunca dayanılmaz açlığının üstesinden gelemeyen bir şey vardı.

LİDA İLE BOL SU TÜKETİMİ

Lida zayıflama hapı ile bol su tüketin ve zayıflamayı hızlandırın.Lida kapsülleri ile bol su tüketmesi çok faydalıdır. Kilo vermenizi sağlarken böbreklerinizin çalışmasına yardımcı olur. Kesinlikle lida zayıflama hapı denemelisiniz.

KOLAY ZAYIFLAMANIN YOLU LİDA İLE MÜMKÜN

Esansiyel yağ asitleri almanız gereken bir durumunuz varsa, her şeyden önce, sağlıklı bir diyet uyguladığınızdan emin olun. Hayvansal yağ oranını azaltın, bunun yerine yağlı doymamış bitkisel yağlar ve margarin, çok sayıda sebze, salata, yer fıstığı ve yağlı tohum yiyin.

 

Alkol, sigara ve rafine karbonhidratlardan kaçının. Temel bir yağ asidi takviyesi kekik bitki yağıdır. Bu yağ gammalinoleik asit içerir. Balık yağı da faydalıdır. Bazı maddelerde, bu iki yağ karıştırılır.

 

Yaban arısı yağı birçok isim altında kullanılmasına rağmen, en ünlüsü etanoldür (250 ve 500 mg’lık kapsüller halinde satılır). En yaygın balık yağı MaxEPA’dır. Dozaj, günde 14 g efamol ve 48 kapsül MaxEPA’dır. Ek olarak, kompleks B ve vitamin, mineral E vitamini, çinko ve magnezyum, karışık vitaminler ve mineral tabletleri almak yararlıdır.

 

Esansiyel yağ asitlerinin neden olduğu problemler:

 

hafif cilt parçalanması

diyabet

yüksek kan yağı

şişmanlık

şizofreni

kuru göz

artrit türleri (Sjögrn sendromu)

bazı böbrek hastalıkları

Raynaud hastalığı. Şiddetli hastalıkları olan hastalar, bir doktor gözetiminde tedaviye ihtiyaç duyarlar.

Başarılı sonuçlar için kapsüller kullanılmalıdır. Lida sayesinde hızlı kilo verebilirsiniz. Kesinlikle kilo sorunlarınıza etkili bir çözüm bulmaya çalışmalısınız. Obezite ve obezite hastalığı tedavi edebilir. Sarah’lı hastalar, tıbbi gözetim olmadan yaban arısı yağı almamalıdır, çünkü durumları kötüleşebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*