Egzersiz ve Spor Yapanların Lida Kullanması

EGZERSİZ VE SPOR YAPARKEN LİDA KULLANIMI

Hesaplamalar bir sporcunun ortalama enerji ihtiyacını hesaplamaya yardımcı olur. Her sporcunun Lida ile uygun kilo ve vücut yağıyla sporunun gerektirdiği enerjiye ihtiyacı vardır. Genel olarak, erkek dayanıklılık sporcuları 3000-5000 kcal / gün enerji gerektirir. Yoğun antrenman yapan kadın sporcuların erkek sporcular kadar ihtiyacı olmasına rağmen, kadınlar ihtiyaçlarından daha az enerji alırlar. Bu düşük enerji alımı kilo kaybına ve üreme işlev bozukluğuna neden olur. Genel olarak, enerji tüketimi 1800-2000 kcal / gün’ün altındadır.

 

Kuvvet egzersizleri dayanıklılık egzersizlerinden daha az enerji gerektirse de, kuvvet antrenman sporcuları (vücut geliştiriciler) büyük vücut büyüklüğü ve yağsız vücut dokuları nedeniyle dayanıklılık sporcuları olarak yüksek enerji gereksinimlerine sahiptir. Hem dayanıklılık hem de güç egzersizleri gönül rahatlığıyla uygulanabilir. Kuvvet sporcularının gereksinimi 44-50 kcal / kg / gün iken, yoğun antrenman yapanlar 50 kcal / kg / gün’den daha fazlasını gerektirir.

 

Sporcular sporlarına göre vücut ağırlıklarını azaltmak veya arttırmak ister. Ağırlıktaki değişiklikler yavaş olmalı ve sezon başlamadan önce veya sonra, yarışma sezonunun dışında yapılmalıdır. Kilo alımı, günlük enerji alımına 500-1000 kcal / gün eklenerek ve kas yoğunluğunu artırmak için kuvvet antrenmanı ile sağlanmalıdır. Ne kadar hızlı kilo alınacağı sporcunun genetik yapısına, pozitif enerji dengesinin derecesine, haftalık dinlenme ve dinlenme günlerinin sayısına ve egzersiz türüne bağlıdır. Kilo kaybı daha zordur. Enerji alımı azalırken, vücut yağı ve kas dokusunun kaybı sonucu egzersiz performansı olumsuz etkilenebilir.

EGZERSİZ YAPARAK KİLO VEKMEK

Vücudunuz üzerinde çalışırken, onunla ilgili bilgilerin hayatınıza ve verdiği güce katkıda bulunduğunu göreceksiniz. Başladıktan sonra cesaretinizin kırılmasına izin vermeyin ve vücudunuzun bu alışkanlıklara uyum sağlamak için çok kötü olduğu yanılsamasına kapılmayın. Zaten Lida Kapsül yardımıyla çok zorlanmadan yapmanız gereken hareketleri yapmaya devam edeceğiz.

 

Bu bilgi herkes için geçerlidir ve uygulamanın ilk gününden itibaren kişinin enerjisini arttırır. Mümkün olduğunca yapın. Bu makalede anlatılan şey ya hep ya hiç şeyin ürünü değildir. Ne kadar çok uygulanırsa, sonuçlar o kadar olumlu olur. Kendinize karşı sabırlı olun. Lida kilo vermenize yardımcı olsa da, eski alışkanlıklardan kurtulmak zaman alır.

 Bilimsel Gerçekler

Farkındalığınız arttıkça, yaşamda bedeninize olan günlük ilginizden daha önemli bir şey olmadığını daha net göreceksiniz. Bu makalede bahsedilen bilgilerin çoğu zaten bilimsel olarak kabul edilmektedir. Buna ek olarak, Doğu-Batı sentezinin sağlıkla ilgili bilgileri, her iki kültürün en etkili yöntemlerini vurgulamak ve Amerikan halkını zihinsel ve fiziksel hastalıklardan korumak için bilimsel olarak uzun süre araştırılmaya devam edecektir. Harish Johari’nin bu sentezi başlatmadaki amacı, bedenlerini ve zihinlerini geliştirmek isteyenler için gerekli temel bilgileri sağlayarak sağlıklı bir yaşamın yollarını göstermektir.

 

İnsanlık eski çağlardan beri hayat oyunu oynamaktadır. Bunu yaparken, oyunu bozabilecek herhangi bir etkiyi önlemek için çok sayıda kural ve yöntem geliştirmiştir. Bugün, bu hedefe ulaşmak her zamankinden daha zor hale geldi, çünkü zihnimiz sarhoş bir maymuna ya da amaçsızca uçan ve gereksiz her şeye yerleştirilmiş bir sinek haline geldi. Günlük yaşamımızda, zihnimiz birçok sinyal ve heyecanla karşılaşır. Medya bir beyin yıkama aracı haline geldi. Hayat çok hızlı ve insanlık dengeden uzaklaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*