Diyet Sorunu Çekiyorsanız Lida Tam Size Göre

DİYET SORUNLARI İÇİN LİDA

Kapı henüz çıkarılmadığından, saygısız veya küçümseyen yetişkinin sesi kaldı. Sonuç olarak, bilinçaltı olarak hayaletin emirlerine uyuyorsunuz. Hala kendini cezalandırıyorsun; hala kendini reddediyorsun; hala kendini küçümsüyorsun. Ve böylece gider. Sadece bir diyete sarılarak böyle bir güçle savaşamayacağınız fikri neredeyse aptalca.

 

Günlüğünüzün sayfalarında, sabah ve akşam, gerçek hayalleriniz hakkında kendinizle konuşun. Paris’e gitmek, güzel görünmek, kitap yazmak, kendi işinizi kurmak, eş sahibi olmak, çocuk sahibi olmak için özlemi gerçekten özlüyorsunuz? Senin için ne gerçek olmak istiyorsun? Kalbinizdeki arzu nedir… çünkü ona saygı duymazsanız, başka kim yapacak?

 

Annenizin veya babanızın, kardeşlerinizin veya öğretmenlerinizin veya başka birinin hayallerinize değer vermemesi önemli değildir. Diyete dikkat etmelisiniz. Kendiniz de dahil olmak üzere bir şey düşündüğünüzde, lida ile zayıflanmayı düşünmeye başlama zamanı.

 

Bu kayıt işlemi önemli bir araçtır ve sadece zayıflamakla ilgili değildir. Sadece kiloda değil, hayatınızın her alanında en yüksek benliğinizi geliştirmek için bir araçtır. Kilo kaybı hapı ile kilo problemlerinizi çözmek mümkündür. Günlük tutmak, gerçekte ne düşündüğünüzü ve hissettiğinizi açıklayarak kendinizi dinlemenin bir yoludur. Gerçek duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmek için kendinize ne kadar çok yer verirseniz, bilgeliğiniz o kadar çok ortaya çıkar. Kendinizi dinleyerek kendinizden öğrenirsiniz. Kalbinizin sesini derinlemesine dinlediğinizde, uzun zamandır reddedilmiş gerçek benliğinizle bağlantı kurarsınız.

DİYET UZMANI LİDA

Evet, bir diyet danışmanına (koç) ve Original Lida desteğine ihtiyacınız var. Sömürülecek fikirleriniz var mı? Diyetinizi gizli tutmak isteyebilirsiniz ya da yardım istemekten çekinmeyin. Deneyimlerime göre, diyette zorluk çeken çok küçük bir grup, birinin yardımı olmadan kilo verebilir ve kilo verebilir. Araştırmalar, Lida takviyeleri ile sizi ve diyetinizi desteklemek için destek almanın başarı şansınızı artıracağını göstermektedir. Bu yazıda, yıllardır diyet yapan müşterilere verdiğim tavsiyeyi vermeye çalışıyorum. Ama hala sevebileceğin, güvenebileceğin gerçek bir kişiye ihtiyacın var.

Diyetisyenlerden Tavsiyeler

Diyetisyeniniz size tüm çabalarınızın neden değerli olduğunu hatırlatabilir. Hazırladığınız fayda için ona cevap kağıdının bir kopyasını verebilirsiniz. Belirli bir yiyecek için özlem duyduğunuzda veya düşünceleriniz zihninizi rahatsız ettiğinde diyet monitörünüzü arayabilirsiniz. Cesaretiniz kırıldığında veya bir havluya atmak üzereyken, diyetisyeniniz size genellikle bu şekilde hissetmediğinizi ve bir diyetle yeterince iyi hissettiğinizi hatırlatabilir.

Diyetisyeniniz sürekli olarak gurur duyabilir ve Lida kapsülü ile kilo vermenizi sağlayabilir. size başarılı olduğunuzu hatırlatır. Diyet danışmanınız, çaresizlik duygularınızı aşmanıza yardımcı olacaktır. Zaman zaman yolunuzdaki engeller programı takip etmeyi zorlaştırabilir. Diyetinizi sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz zaman ve enerjiyi bulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Motivasyonu kaybetme riskiniz var. Etrafınızdaki bazı kişilerin kasıtlı veya bilinçsiz olarak yolunuza taş koyduğunu göreceksiniz. Diyetçiniz olsun ya da olmasın diyetisyeninizin size yardımcı olmasını sağlayın. Tek elle, iki elle yanlış olan ne! Diyette zorluk çeken az sayıda insan, başka bir kişinin yardımı ve desteği olmadan kilo verebilir veya kilolarını koruyabilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*