Aç Kalmak ve Aşırı Kilonun Zararları

İNSAN DOĞASI NE ZAMAN AÇ OLDUĞUNU BİLMEZ

İnsan doğası ne zaman aç veya tok olduğunu ve ne kadar besin besleyeceğini çok iyi bilir; Elbette, vücudumuzu dinlersek … İnsan vücudunun mucizevi bir gücü vardır. Zihnin şartlanmasını durdurabilirseniz, vücudunuz ihtiyaç duyduğu besinleri ister. Vücudunuzdaki eksik değerleri hemen tespit eder ve bu değerlerin hangi besin maddelerinin çok iyi olduğunu bilir. Böylece bir gün makarna ve ertesi gün nohut isteyebilirsiniz. Fakat vücudumuza bunu yememem gerektiğini önerirsek, ihtiyacımız olan şey yerine neyin yanlış olduğunu seçtik. Sonuç olarak karnımızı doldurabiliriz, ama gerçekte yeterince alamayız; çünkü vücut eksik değer hakkında sinyaller göndermeye devam eder. Bedeniniz size neye ihtiyacınız olduğunu söyler ve siz dinlersiniz. Lida hapı, vücudunuzun ihtiyaçlarına göre çok fazla kilo almanızı ve aşırı yağ yakmanızı önler. İdeal vücut ağırlığınız ne olursa olsun, Lida siz ulaşana kadar sizi zayıflatacaktır. Normal kilonuza yaklaştıkça, Lida’nın zayıflama etkisi yavaşlar. Böylece sağlığınızdan ödün vermeden zayıflayacaksınız.

 

Bir keçi tüm bitkileri tüketir, ancak tütün yemez. Bu bitkinin onun için yararlı olmadığını biliyor. Bence vücudumuz bir keçinin bedeninden daha akıllı olmalı.

 

İnsan vücudu her zaman aynı miktarda yemek zorunda değildir. Kendi yemeğinin miktarını biliyor. Kahvaltıda her gün aynı miktarda yemek yemek saçma çünkü vücudumuz her gün değişiyor. Bununla birlikte, kulaklarınızı vücudunuzun ihtiyaçlarına kapatır ve her gün aynı miktarda yemeye çalışırsanız, gereksiz bir yükleme yaparsınız. Lida kullanmak bu dengeyi yakalamanıza yardımcı olabilir.

 

Vücudunuz için gece yenmesi veya gün boyunca yenmesi gerekenler gibi bir ayrım yoktur. Bir değer düştüğünde, günün hangi saatinde olursa olsun size bir mesaj göndermeye başlar. Bazen beyninizde yemeniz gereken yiyeceklerin görüntüleri bile yeniden canlandırılabilir. Ancak, içeriden gelen bu sinyallerden bağımsız olarak kararlarınızı mantığınızla verirseniz, orada hata yapmaya başlayacaksınız. Mantıklarınızın yardımıyla bedeninizdeki değerleri tanımlayamazsınız. Bunu sağlam motiflerinizle yapmanız gerekir. İçgüdüleriniz kırılırsa, güdülerinizi düşündüğünüz şey kolayca aklınızın bir oyunu olabilir.

AŞIRI KİLONUN VERDİĞİ ZARARLARI

Düzenli olarak kilo vermek için kapsüller kullanmalısınız. Lida form hapları sayesinde istediğiniz fiziğe gelmeniz mümkün. Lida kapsülleri son zamanlarda hızla artan ağırlık ile önlenebilir. Çoğu diyet uygulamasından daha etkili olan Lida kapsülleri ciddi şekilde etkili olacaktır.

 

Ama sadece alkolün kendi başına tükettiği ağırlıktan endişe duymuyorum ve alkol yüzünden yediğimiz birçok şey hastalığa ve çok fazla kiloya neden oluyor. Alkol, su kaybına ve düşük kan şekerine neden olarak, hantal yağlar ve rafine karbonhidratlar için aşırı bir istek yaratır.

Lida ve Kilo Kaybı

Zayıflama kapsüllerini daha sağlıklı ve formda olması için kullanmalısınız. Lida kapsülleri ile kilo kaybını hızlandırabilirsiniz. Bu nedenle, cuma ve cumartesi geceleri saat 11 civarında kebap dükkanlarının ve patates satan dükkanların tıkalı olduğunu görüyorsunuz.

 

Alkol kutlanmaz! Ama nasıl yaşıyorsun? Alkolün kendisi kendi başına bir sorundur ve bu canavarı tam doğasında tanımlamaya başlayamam, ancak sunabileceğim tek şey 14 günlük program sırasında bir gece dışarı çıkmak ve bu sıvı ilacın nasıl olduğunu kendiniz görmek. insanları pençelerine koy.

 

Alkolün tüm etkisini sadece içmedığınızda görebilirsiniz. Tenerife’de ateş olarak tanımlanabilecek bir program düzenlemeye yardımcı oluyordum Hayatınızı ateşleyin, birlikte ve bazı içmeyen antroneur arkadaşlarıyla birlikte çalışıyorduk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*